İletişim
2 Aralık 2021 Perşembe
Üye GirişiYeni Üye
 
 Hakkımızda  

Firmamız 1974 yılında Kazım KESTANE tarafından KESTANECİLER TİCARETHANESİ Orman Ürünleri ünvanı altında kurulmuştur. 1982 yılında ise oğulları Mehmet ve Ahmet KESTANE şirketi devralmışlardır.

Şu anda 500 değişik renk çeşidi ile mobilya ve dekorasyon firmalarına Türkiye çapında hizmet vermektedir. Dekoratif ahşap çeşitlerindeki gelişmelere paralel olarak her kalınlık ve ebatlardaki Suntalam, MDF Lam, Renkli arkalıklar, Amerikan kapı panelleri, Kenar foli bantları, PVC kenar bantları, Postforming Laminat kapak ve panelleri, Laminat mutfak tezgahları ve benzeri birçok çeşit ürünleri ile geniş bir müşteri kitlesine hizmet etmektedir. Firmamız ahşap hammadde konusunda imalat yapan tüm fabrikaların ürün ve çeşitlerini değerli müşterilerinin hizmetine koşulsuz müşteri memnuniyetiyle sunmaktadır.

Önümüzdeki yıllarda da yeni yatırımlarına devam edecek olan firmamız, daha geniş bir üretim yelpazesine sahip olma yolundadır. Daha nice yeni ürünler ile Mobilya Endüstrisinin hizmetinde olabilmek Kestaneciler Orman Ürünleri Ltd. Şti.'nin gerçek hedefidir.


KESTANECİLER ORMAN ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.
WebMail